Контакти Ізюмської ЦМЛ Піщанської Богоматері - телефониВ Центральній міській лікарні Піщанської Богоматері в місті Ізюмі й досі тривають відновлювальні роботи. Ремонт також проводять у Балаклійській клінічній багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування. 

Як розповів голова ХОВА Олег Синєгубов, наразі головною метою є відновлення якісних медичних послуг на деокупованих територіях. Тому, по можливості, будуть встановлювати  модульні амбулаторії, а також  оперативно ремонтувати приміщення лікарень.

Так станом на сьогодні, в Балаклійській лікарні, відновлено опалення в кількох відділеннях, а також завершуються ремонтні роботи в головному лікувальному корпусі. В Ізюмській лікарні розпочато заміну вікон у головному корпусі.

“На початок грудня в лікарні Ізюма відновлено газо- та електропостачання. Заклад забезпечений двома генераторами та системою Starlink. Там вже надається амбулаторна, стаціонарна терапевтична, хірургічна та травматологічна допомога”, – розповів директор Департаменту охорони здоров’я ХОВА Максим Хаустов.