Рятувальники Харківщини отримали нову пожежно-рятувальну технікуДля Харківського гарнізону ДСНС було придбано 23 одиниці сучасної пожежно-рятувальної техніки. Машини були придбані за кошти держбюджету. Про це повідомили в ГУ ДСНС у Харківській області.

Основою даного автопарку є пожежні автоцистерни: 15 на шасі “DAEWOO Maximus”, 2 на шасі “Ford” і 2 – “Isuzu NQR”.

“Всі ці моделі пожежних цистерн вигідно відрізняються від їхніх застарілих аналогів радянської доби. В першу чергу можливістю вивозу більшої кількості води, більш потужними двигунами та продуктивнішими пожежними насосами. Також вони вже обладнані сучасним пожежно-технічним та аварійно-рятувальним обладнанням” – розповіли в ДСНС.

Крім цього рятувальники також отримали спеціальну аварійно-рятувальну машину САРМ-В важкого типу, яка призначена для найбільш трудомістких робіт з ліквідації наслідків НС, дві машини легкого типу САРМ-Л на базі автомобілів підвищеної прохідності Mitsubishi L200.

“Ці авто обладнані сучасним аварійно-рятувальним обладнанням та спорядженням, що дозволить значно підвищити оперативність та ефективність дій рятувальників при ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, стихійних лих та інших НС”, – розповідають  в ДСНС.

Також рятувальникам Харківщини буде допомагати у перевезенні техніки та вантажів тягач на шасі “Ford”.

Рятувальники Харківщини отримали нову пожежно-рятувальну техніку Рятувальники Харківщини отримали нову пожежно-рятувальну техніку

Рятувальники Харківщини отримали нову пожежно-рятувальну техніку