В області забезпечують місцевих дровами для опалювального сезонуВ Харківській області з 40 тисяч сімей, які потребують безплатних дров, деревиною забезпечили половину.

Про це розповів начальник Харківської обладміністрації Олег Синєгубов.

“6,5 тисяч забезпечили органи місцевого самоврядування, близько 16 тисяч — міжнародні партнери. Ми продовжуємо працювати з нашими міжнародними партнерами та громадами, щоб забезпечити дровами на 100% тих людей, які не можуть придбати їх самостійно”, — сказав Синєгубов.

У місті Ізюмі та Ізюмському районі активно допомогають місцевим які цього потребують. Благодійні фонди надають і вугілля, і паливні брикети і дрова.

Зазначимо, що допомогу отримують власники негазифікованих домогосподарств, особи, що потребують особливої соціальної підтримки, ветерани та учасники бойових дій.

В області забезпечують місцевих дровами для опалювального сезонуРозповідають селяни з с. Діброва Оскільської ТГ: Сьогодні, 29 листопада, отримала брикети для опалення. Дуже дякуємо гуманітарному фонду “NEW WAY” за те, що не забули про нас.

Допомогу у вигляді паливних брикетів від благодійних фондів отримують ізюмчани в селах Кам’янка, Капитолівка, Оскіл та інших.

За словами Синєгубова, жителі області зможуть отримати близько 16 тисяч гривень, щоб придбати дрова на опалювальний сезон. Це рішення у листопаді 2023 року ухвалив Кабмін.

На які категорії населення розрахована така виплата — ще визначають.