Залізничний ринок міста Ізюма

Залізничний ринок міста ІзюмаЗалізничний  ринок Ізюму є невеликим речовим ринком міста зі значним скупченням аптек, різних кіосків, магазинів як продовольчого так і не продовольчого призначення.

Він розташований в районі залізничного вокзалу міста Ізюма, займає відносно невелику площу, але в ньому щільно розташовані торгові ряди. Ринок спочатку був повністю стихійним, пізніше його реконструювали і огородили парканом, побудували міні-магазини, почали прибирання та благоустрій територій. Назву свою ринок бере від розташованого неподалік залізничного вокзалу.

Підприємці Залізничного ринку Ізюму займаються продажем одягу, взуття, аксесуарів, дитячих іграшок та дитячого одягу, будівельних матеріалів, домашніх і господарських товарів, але серед ізюмчан ринок знають саме як речовий.

На даному ринку роблять покупки багато жителів міста це пов’язано з тим, що у ринку є відносно хороша ціна/якість товарів. 

Поруч з ринком зосереджений великий супермаркет “АТБ”, безліч магазинів, парковок, по близькості Залізничний вокзал і центральна Транспортна вулиця міста.

Возле ЖД рынка обустроят тротуары