Ціна на черешню у Харківській області вже не змінюватиметьсяНа ринках Харківської області з’явилися перші ранні черешні з власних садів.

По містах області, привозні, черешні пoчали прoдавати ще в середині травня, тoж містяни мали змoгу купити цю смачну ягoду.

У супермаркетах нашої області привозні черешні продають по 140-210 гривень. Черги за ними, звісно ж, не вишиковуються, тим більше, що на ринках фрукти і дешевші, і місцеві.

Наприклад: У Ізюмі на ринку черешень небагато, але знайти можна. Більшість продавців просять за кілограм переважно 120-180 гривень.

Черешня більше дешевшати не буде – мінімум 100 гривень за кілограм.

Дехто продає фрукти літровими банками, а хтось – у 200-грамових стаканчиках. Літр на залізничному ринку можна придбати за 70-85 гривень, а стаканчик – навіть за 30-45.

Ціна по 120-130 гривень за кілограм – це черешня з півдня України. Проте, її не багато. Вона нижче 100 гривень не опуститься. Гарна черешня буде 120-130 гривень. І пік на неї буде у другій декаді червня.

У той же час сталої ціни на фрукти немає і вартість навіть у межах одного міста може досить сильно різнитися і коливатися на чималі суми.