Ізюмський приладобудівний завод ІПЗ У своєму зверненні Ізюмчани пишуть, що Ізюмський приладобудівний завод ІПЗ зазнав багато руйнувань через війну, але вони готові відбудовувати його.

Співробітники ДП “Ізюмський приладобудівний завод” звернулися до Президента України Володимира Зеленського із закликом не ліквідовувати завод та не допустити вивезення обладнання й документації. Про це повідомляють “Обрії Ізюмщини”.

“Всі працівники бажають скоріше приступити до розбирання завалів території заводу та відбудови, щоб знову працювати на благо нашої України та забезпечення наших захисників надійними та якісними приладами.

Працівники ІПЗ занепокоєні й тим, щоб зруйноване підприємство не було ліквідовано, щоб влада не допустила вивезення вцілілого обладнання та технічної документації підприємства”, — пише місцеве видання.

У зверненні йдеться, що Ізюмський приладобудівний завод є містотвірним, найбільшим роботодавцем та платником податків. До війни на заводі працювали 1200 людей, багато з яких — родини. Завод має вікову історію.

“13 травня 2023 року має виповнитися 100 років, як було зварено та прийнято першу якісну варку оптичного скла, що поклало початок виробництву високоякісного оптичного скла, оптичних приладів цивільного та військового призначення в місті Ізюмі, — сказано у зверненні. — Без нашого заводу місто Ізюм зникне з мапи України”.

Листи направлено до Офісу Президента, РНБО України та ДК «Укроборонпрому».