Поліція продовжує викривати колаборантів - Ізюмський районПоліція виявила ще двох колаборантів в Ізюмському районі.

Чоловік та жінка добровільно зайняли посади в незаконно створеній окупаційною владою адміністрації. Вони здійснювали пропускний режим на окупованій території, вели реєстр місцевих пенсіонерів, повідомили в Поліції Ізюмщини.

Викрили у скоєнні злочинів 33-річного та 47-річну місцевих мешканців працівники Ізюмського районного управління поліції ГУНП в Харківській області.

Чоловік з липня добровільно зайняв посаду в незаконно створеній окупаційною владою адміністрації смт. Борова Ізюмського району. Він здійснював пропускний режим у тимчасово окупаційній адміністрації смт. Борова як місцевих мешканців, так і військовослужбовців збройних сил військової адміністрації.

Місцева мешканка працювала в незаконно створеній окупаційною владою в окупаційній адміністрації смт. Борова Ізюмського району. Вона складала та вела списки місцевих пенсіонерів, які мешкали на тимчасово окупованій території Борівської селищної ради.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

5 грудня дізнавачі Ізюмського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Ізюмської окружної прокуратури повідомили зловмисникам про підозру у скоєнні злочину.