Борівчани вивозять дітей у Харків: війська РФ обстрілюють селищеМісцева влада селища Борова ухвалила рішення – рекомендувати сім’ям борівчан, в яких проживають діти, вивезти дітей у більш безпечні місця.

“Було прийнято рішення рекомендувати сім’ям борівчан, в яких проживають діти, вжити заходів щодо евакуації дітей з території громади у більш безпечні місця, безумовно, тимчасово,” – повідомили в Борівській селищній раді.

Ми з вами дорослі. І кожен самостійно вибирає для себе свій шлях – залишатися чи виїжджати. А за життя і здоров’я дітей несуть відповідальність батьки або особи, які їх замінюють. Тому звертаємося до вас: подумайте, будь ласка! Ми рекомендуємо Вам тимчасово виїхати з території громади і вивезти дітей. Адже життя і здоров’я дітей – це найголовніше, сказав начальник Борівської селищної військової адміністрації Олександр Тертишний.

Частина борівчан за останні кілька днів, враховуючи безпекову ситуацію, вже тимчасово покинули громаду.

Харківська обласна військова адміністрація та Ізюмська районна військова адміністрація нададуть транспорт і забезпечать місцями для проживання в гуртожитках міста Харків.