Вбивство кадировцем ізюмського судмедексперта - СБУСБУ ідентифікувала ще одного рашиста, який вбив цивільного у місті Ізюм.

Воєнним злочинцем виявився 26-річний громадянин росії, військовослужбовець за контрактом військової частини 61899, мешканець республіки дагестан Ахмед Дудуєв.

Перебуваючи у складі сухопутних підрозділів агресора, він брав безпосередню участь у захопленні населених пунктів на Харківщині.

Так, 7 травня озброєний військовослужбовець зс рф зайшов до приміщення паталогоанатомічного відділення Центральної міської лікарні м. Ізюм. У приміщенні знаходились троє працівників лікарні, одягнуті у цивільний одяг та без жодної зброї, – повідомив подробиці злочину спікер УСБУ в Харківській області Владислав Абдула.

Військовослужбовець розпочав розмову під час якої один із присутніх пояснив, що перебування збройних сил рф на території України незаконне. Після цього зловмисник почав вести себе агресивно та демонструвати свою зверхність.

Спочатку загарбник наніс декілька ударів по обличчю чоловіка, а потім рашист підступно вбив беззбройного українця пострілом з автомата.

В Ізюмську ЦГБ потрібен на постійну роботу патологоанатом в морг

Дудуєву заочно повідомили про підозру в порушенні законів і звичаїв війни, поєднаному з умисним вбивством.

“Тривають комплексні заходи для встановлення його місця перебування та притягнення до відповідальності за злочини проти України”, – пояснив речник СБУ.