Багатопрофільна лікарня в Балаклії відновлює роботуДо початку повномасштабного вторгнення рф Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування нараховувала 614 співробітників. Тут цілодобово надавалася спеціалізована висококваліфікована медична допомога населенню.

Під час окупації міста лікарня зазнала значних пошкоджень. Зокрема, було зруйновано зовнішні та внутрішні стіни, двері, вікна, покрівлю та переходи між корпусами. Після звільнення Балаклії вже у жовтні почали відновлення багатопрофільної лікарні, повідомили  в ХОВА.

4 січня ця медустанова прийме перших пацієнтів.

У медзакладі запрацює терапевтичне, хірургічне, неврологічне, інфекційне, акушерсько-гінекологічне відділення, а також відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Наразі в Балаклії перебуває приблизно 16 тисяч громадян, люди поступово повертаються назад. Саме тому важливо забезпечити населення наданням якісних медичних послуг.

Багатопрофільна лікарня в Балаклії відновлює роботу Багатопрофільна лікарня в Балаклії відновлює роботуБагатопрофільна лікарня в Балаклії відновлює роботу