Пам’ять дітей, які загинули внаслідок агресії РФ, вшанували у Ізюмі
4 червня – День пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України. На Харківщині жертвами стали 113 неповнолітніх.
Про це повідомили у Ізюмській МВА, пише Ізюм Інформаційний.
З ранку в Ізюмі вшановують пам’ять хлопчиків і дівчаток, чиї життя обірвала російська агресія.
У цей день в м. Ізюм відбувся пам’ятний захід, присвячений маленьким українцям, чиї життя безжально забрала війна. Присутні схилили голови у хвилині мовчання, поклали іграшки та лампадки на знак скорботи й шани.


Leave a Reply