Основна мета зараз, це розроблення концепції відновлення Ізюма - Начальник Харківської ОВАНачальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, спільно зі своїм заступником Михайлом Харнамом, вчергове з робочим візитом відвідали місто Ізюм.

З місцевим керівництвом вони обговорили відбудову об’єктів критичної інфраструктури, адміністративних та житлових будинків, а також освітніх закладів. Повідомили в ХОВА.

Місто Ізюм – одне з найбільш постраждалих в Харківській області від російської агресії. 80% його житлового фонду пошкоджено чи зруйновано повністю.

Як розповів Синєгубов, наразі розробляється концепція для відбудови міста:

“Основна мета зараз – розроблення концепції відновлення Ізюма. Ми вже розпочали відбирати будинки, які будуть відновлені першочергово. Вони мають незначні пошкодження. Головне – відремонтувати їх до нового зимового опалювального сезону. Це відновлення передбачатиме комплексний підхід, оскільки ми маємо не тільки відремонтувати житлові будинки, а й полагодити мережі до них”.

Щодо  адмінбудівель де раніше знаходились територіальні органи, то вони або зруйновані або пошкоджені. Тому адміністрація міста вирішила розмістити ці служби в одному місці, щоб людям було зручніше отримувати послуги.

Також за ініціативи першої леді України Олени Зеленської проходитиме відбудова ізюмської лікарні. Наразі ще пропрацьовують питання щодо відновлення навчальних закладів Ізюма.

Основна мета зараз, це розроблення концепції відновлення Ізюма - Начальник Харківської ОВА Основна мета зараз, це розроблення концепції відновлення Ізюма - Начальник Харківської ОВАОсновна мета зараз, це розроблення концепції відновлення Ізюма - Начальник Харківської ОВА