Журналіста-головного редактора газети РФ у Харківській області судитимуть24-річна ізюмчанка працевлаштувалась до редакції пропагандистської газети “Изюмский телеграфъ” на посаду редакторки.

Під час окупації Ізюма працювала в пропагандистській газеті, що поширювала прокремлівські наративи. Про це повідомила пресслужба Харківської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що під час захоплення збройними силами рф міста Ізюм місцева мешканка добровільно стала співпрацювати з окупантами. У червні 2022 року жінка працевлаштувалась до редакції пропагандистської газети «Изюмский телеграфъ» на посаду редакторки.

“На шпальтах цього друкованого видання публікувались матеріали, головною метою яких було переконати місцеве населення, що росія не є ворогом, а навпаки «турбується про своїх громадян», пропагувалась легітимність окупаційної влади і заперечувалась збройна агресія рф”, – розповіли прокурори.

Колаборантка, серед іншого, займалась веденням документації щодо фінансової діяльності та матеріального забезпечення редакції «видання». Свої обов’язки обвинувачена виконувала до моменту деокупації у вересні 2022 року, після чого її викрили правоохоронці.

Журналіста-головного редактора газети РФ у Харківській області судитимуть