Ринок оренди житла у Харківській області практично відсутній: здавати нічого та нікомуРинок оренди житла у Харківській області Ізюмського району на початок осені 2023 року практично відсутній. В деяких випадках здавати нічого, бо житло знищено окупантами із РФ, а в деяких випадках здавати нікому, бо власники будинків чи квартир із-за війни, виїхали в іншу область України або взагалі за кордон. Хто залишився, той не здає, бо нічого.

Спрос на оренду житла по Ізюмському району та у самому місті Ізюмі – шалений, а от пропозиція скромна.

Більшість рятівників, саперів, військових, волонтерів та гостей міста з задоволенням виняйняли житло, але його практично немає.

В пошуку усі. Українці не перебірливі та готові сплачувати всі комунальні послуги та добре винагородити господарів за оренду житла, але все одно житла не вистачає.

“Росіяне під час окупациі Харківської області самовільно заходили до осель і жили там “там  де їли там і срали” все майно, яке їм сподобалося просто викрадали, а інше ламали та нищили”, – розповідає бабуя Клавдія Степанівна. “Звірі якісь, як дикарі”, – додала вона.

Фіксованої ціни оренди житла наразі не має. Господарі в яких є ліквідне житло і вони можуть його здати, роблять це – не заради прибутку, а для того щоб допомогти своїм та прискорити нашу перемогу. Втім орендатори завжди щедрі та вдячні господарям.