Бывший Дворец спорта “Спорткомплекс на ИОМЗ-е с бассейном” разбирают на стройматериалыКолишній Палац спорту Ізюма “Спорткомплекс на ІОМЗ-і” розбирають на будматеріали.

Як повідомляють “Обрії Ізюмщини”, спорткомплекс на ІОМЗ-і був з 25-метровим плавальним басейном і існував в місті Ізюмі з 1980 року до 2001 року.

У 1956 році, був побудований Ізюмський оптико-механічний завод – ІОМЗ на базі якого і існував Палац спорту “Спорткомплекс”. З 2000 року завод ІОМЗ припинив своє існування, як і вся його інфраструктура.

Бывший Дворец спорта “Спорткомплекс на ИОМЗ-е с бассейном” разбирают на стройматериалыОстаннім часом він перебував на балансі Комбінату комунальних підприємств (КПП). Як розповіла керівник ліквідаційної комісії КПП Ольга Гузь, згідно з рішенням комітету кредиторів, об’єкт був виставлений на продаж через електронні торги.

Вартість будівлі з осені 2020 року зменшилася з 1 млн 400 тис. грн до 230 тис. грн через відсутність попиту. В результаті об’єкт придбав підприємець із села Петрівське.

Власник повідомив, що будівля колишнього Палацу спорту на ІОМЗ-і розбирає на будматеріал, оскільки особливих вимог щодо подальшого цільового використання будівлі не було.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.