Первый шаг на пути к избавлению от храпаЛіто для дієти

У холодні періоди люди часто набирають кілька зайвих кілограмів. І справа не тільки в тому, що людина менше рухається, а й у тому, що в цей час збільшуються обсяги їжі, що споживається. А все через нестачу вітаміну D. Влітку все інакше! У ці три місяці ми можемо скинути зайву вагу. Головне — не зневажати прогулянками і більше часу проводити на сонці.

Фітнес-шопінг

Британські вчені стверджують, що звичка регулярно ходити магазинами (речовими або продуктовими) — чудовий спосіб спалити зайві калорії. Хочеться скинути кілька кілограмів — зайдіть після роботи у великий торговий центр. Можна зовсім нічого не купити, а просто непомітно для себе пройти кілька кілометрів.

Взаємна турбота

Згідно з останніми дослідженнями співробітників університету Міссурі у США, домашні тварини допомагають знизити тиск, надихають на ранкову зарядку та допомагають розпрощатися із зайвими кілограмами. Своїх американських колег підтримали дієтологи із Великобританії. Вони радять господарям приділяти більше уваги активним заняттям зі своїми вихованцями. Це відмінний засіб підтримки фізичної форми.

Натільна сауна

Японським ученим вдалося створити одяг для схуднення. Своєрідний гардероб дає можливість лише за один місяць втратити аж 6 кг! Виявляється, штани та сорочки для схуднення виготовляють із гігроскопічного матеріалу з додаванням титану. Завдяки такій комбінації досягається ефект сауни — одяг інтенсивно прогріває тіло, розщеплюючи прошарок жиру і виводячи токсини.

Антихропіння

Фахівці з університету Детройта довели, що хропіння сприяє потовщенню сонної артерії. А це може спричинити крововилив, інсульт або серцевий напад. Деякі лікарі вважають, що перший крок на шляху до позбавлення від хропіння — це схуднення. «У кожного другого хропуна, загальна вага якого зменшилася на 5—7%, хропіння зникає», — стверджують експерти.