На Харківщині почали отримувати гроші по 6 660 грн від ООННа початку тижня у Ізюмі почала працювати комісія єВідновлення по програмі “Дія”.

До її складу увійшли активісти місцевих громадських організацій, експерти у галузі будівництва і архітектури, а також муніципальні службовці. Про це повідомив Максим Стрельник.

Завдання комісії полягає в обстежені усього пошкодженого або знищеного, внаслідок військової агресії російських окупантів, житла у Ізюмі.

Наразі це складає близько 4000 об’єктів, про які вже повідомили ізюмчани через мобільний застосунок, цнап або письмово. І ці повідомлення, на жаль, досі поступають…, розповідає Стрельніков.

Комісія єВідновлення приступила до роботи по оцінці пошкодженого житла в Ізюмі, з метою нарахування власникам такого житла коштів для проведення необхідного ремонту або придбання будматеріалів.

“На першому етапі, виплати становитимуть до 200 тис. грн., тобто стосуватимуться житла з легкими пошкодженнями, які можна швидко відновити, а вже в подальшому планується нарахування компенсації для капітального ремонту, а також повністю зруйнованого житла. Про початок таких виплат ми повідомимо пізніше”, – повідомив Максим.

Сьогодні по програмі єВідновлення призначено компенсацію на ремонт свого житла, а саме заміни розбитих металопластикових вікон у квартирі першому ізюмчанину.