З автовокзалу міста Ізюма почали курсувати перші автобуси
З 23 травня 2020 року відновила свою роботу Автостанція “Ізюм”.
24 травня здійснюватимуться автобусні рейси до міста Харків о 6-46, 8-00, 11-05, 16-20, а також до міста Куп’янськ о 9-15 та 16-20. Про це повідомили на АС.
Вже з понеділка 25 травня з автовокзалу в місті Ізюмі буде відновлюється переважна більшість приміських маршрутів і автобусне сполучення в межах Харківської області.

Leave a Reply