Ажіотаж залишається, а обмін старих на нові LED-лампи вже майже не можливий: закінчилисяУ місті Ізюмі та Ізюмському районі вже немає LED-ламп на обмін, скінчились. Кажуть працівники у відділеннях Укрпошти і більше не буде.

Акція для пенсіонерів.

Як повдомили в Укрпошті, обмін проводиться по всій Україні, у кожному відділенні поштового зв’язку. Кількість ламп обмежена, якщо лампи ще залишаться – їх буде розподілено між відділеннями де пенсіонери не встигли здійснити обмін.

На запитання: Що робити коли в селі чи місті не встигли поміняти лампи – всім невистачило? – менеджер пошти відповіла. В такому разі радимо завітати у відділення наступного разу, лампи будуть ще підвозитись.

Інформуємо Вас про те, що на міських відділеннях з 4 січня 2024 р. запускається додаткова видача енергозберігаючих ламп пенсіонерам за пенсійним посвідченням.

“Під додатковою мається на увазі, що, незалежно від того, отримував пенсіонер раніше лампи, чи ні, зараз він може отримати ще 5 ламп”.

Всі дані щодо отримання ламп вносяться до єдиної програми реєстрації (локальна база). Обмін здійснюється у всіх сільських та міських відділеннях де є позначка «тут відбувається додатковий обмін LED-ламп для пенсіонерів».