Зам Мера Балаклії, та «зірці шоубізу» – гауляйтеру з Борової - повідомили про підозруЗаочну підозру отримав 59-річний харків’янин, який під час окупації смт Борова обіймав посаду голови військово-цивільної адміністрації рашистів, повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

За даними слідства, чоловік обійняв посаду «заместителя мера» окупованого на той час міста Балаклія. Колаборант так зрадів «посаді», що публічно зрізав табличку з іменем голови Ізюмської РДА. Згодом наприкінці липня 2022 року він вже став «головою» так званої «Борівської ВЦА».

Чоловік став відомим ще у 2010 році завдяки своїй участі у відомому українському телешоу, де показував «трюки» — бив себе сокирою у живіт, засовував у ніс цвяхи і ковтав факел, що горів.

Підозрюваний мав антиукраїнську позицію ще з 2014 року: був керівником організації «Союз народного единства» та одним з авторів сепаратистського проєкту «Дорожная карта Новороссии». Згодом він поїхав до РФ.

Як «голова» псевдоадміністрації він проводив службові наради з керівниками комунальних підприємств та державних установ, що функціонували під час окупації смт Борова. Крім того, «посадовець» організовував подання запитів до РФ, в яких зазначав потреби цих підприємств та установ, з проханням, аби російська влада допомогла їх вирішити.

Напередодні деокупації колаборант втік з Борової разом з російськими солдатами і наразі переховується від українського правосуддя на непідконтрольних територіях.