День пам'яті загиблих захисників України - 29 серпняУ місті Ізюмі вшановують героїв, які віддали свої життя за незалежність та територіальну цілісність країни.

Кожен рік, 29 серпня, вшановується День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

29 серпня — дата Іловайської трагедії, коли загинуло щонайменше 368 українських військових. Щороку, починаючи з 2019-го, у цей день вшановують пам’ять загиблих військовослужбовців та добровольців України.

В цей день особливо важливо згадати тих, хто віддав своє життя заради майбутнього нашої країни. Серед цих героїв є й ті, хто віддав своє життя під час оборони Ізюмської громади. Їх відвага, сила духу та вірність ідеалам незалежності залишають незгасимий вогник в серцях кожного українця.

29 серпня Ізюмська міська військова адміністрація просить всі установи та підприємства міста приспустити Державний Прапор України в знак шани та пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за нашу свободу.