Діючого депутата Ізюмської міськради підозрюють у державній зрадіДепутат Ізюмської міської ради від партії “ОПЗЖ” Анатолія Фомичевського підозрюють у державній зраді.

Як передає “Думка”, відповідну ухвалу прийняв Київський районний суд Харкова.

Уродженець міста Ізюм, підозрюється за ч. 2 ст. 111 КК України (державна зрада).

Згідно з матеріалами справи, із 25 березня 2022 року слідчі СБУ розслідують кримінальне провадження за статтею “державна зрада”. Підозрюваний – депутат VIII скликання Ізюмської міської ради Харківської області.

Чоловік із 25 березня по 10 вересня 2022 року з власної ініціативи допомагав військовим країни-агресора, надав росіянами інформацію про те, як по незахищеним шляхам можна потрапити до міста Ізюм, супроводжував окупантів до міста, – йдеться у справі.

Після окупації міста депутат відкрито перейшов на бік росіян, допомагав їм шукати в місті проукраїнськи налаштованих громадян, ветеранів АТО, правоохоронців, членів їхніх родин. Крім цього, він дезінформував місцеве населення про захоплення росіянами Києва та Харкова, збирав списки місцевих мешканців для окупантів.

Вивчивши матеріали справи, суд клопотання задовольнив і дозволив проводити спеціальне досудове розслідування щодо підозрюваного.

Нагадаємо: У 2020 р. він був обраний депутатом Ізюмської міської ради від ОПЗЖ. Очільник Ізюмського осередку політичної партії ОПЗЖ. У 2020 році балотувався на посаду мера Ізюма від ОПЗЖ.

The current deputy of the Izyum City Council is suspected of treason