Суд наказал курьера который "хитрым способом" воровал посылкиІзюмський міськрайонний суд визнав винним колишнього кур’єра «Нової пошти» в скоєнні шахрайства (ч. 1 і ч. 2 ст. 190 КК України) та засудив його до двох років позбавлення волі. Однак з огляду на щиросердне зізнання, замінив покарання на два роки випробувального терміну.

Згідно з матеріалами справи, опублікованими в Єдиному судовому реєстрі, в лютому 2021 року чоловік вирішив «придбати» нову магнітолу. Він замовив вподобану Pioneer в інтернет-магазині на неіснуючу людини, а коли вона прибула на пошту, то замінив її на іншу Sony. Через час товар повернули відправнику.

Зловмисником виявився 25-річний житель Ізюмського району, він діяв за схемою «замовлення товару через Нову пошту».

Після цього кур’єр ще тричі робив подібні замовлення. У підсумку – нові джинси він замінив на старі, замість смартфона Asus ROG Phone 2 поклав шматок картону, а золотий браслет замінив цукеркою.

Таким чином завдав матеріальної шкоди на загальну суму близько 25000 гривень.

Довідка: 25-річний чоловік працював кур’єром з доставки посилок, замовляв товари на ім’я вигаданого особи через інтернет. Після чого зі складського приміщення, де зберігаються посилки, забирав замовлення і обмінював його на інший товар, а саму посилку повертав на склад. Надалі замовлення поверталося відправнику в зв’язку з закінченням терміну зберігання посилки.