Суд Харківської області стянув з Російської Федерації збитки понад 3,6 млн гривеньГосподарський суд Харківської області стянув з Російської Федерації збитки у зв’язку зі збройною агресією, тепер РФ має компенсувати понад 3,6 млн гривень збитків підприємству, яке втратило майно під час окупації Ізюмського району.

На території Ізюмської міської громади є склад цього підприємства. З березня до вересня 2022 року ця територія була окупована. За цей час зі складу зникла продукція на суму понад 3,6 млн. грн. Про це повідомили у пресслужбі Господарського суду Харківської області.

“ТОВ “Ортехсервіс” подало позов до суду, в якому просило визнати представника підприємства потерпілим, який зазнав збитків у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації. Під час окупації Ізюмської ТГ зі складу фірми, що займалася виготовленням та торгівлею сільськогосподарською продукцією, вкрали майно”, — йдеться у повідомленні.

Суд задовольнив позов “Орттехсервіс” та виніс рішення про стягнення з Міністерства юстиції РФ на користь товариства зазначеної суми.