Розпочинається будівництво Ізюмської ЦМЛ Піщанської БогоматеріПідготовчі роботи лікарні завершені. Розпочинається будівництво операційного блоку.

Ізюмська ЦМЛ Піщанської Богоматері значно зруйнована через війну. Відбулася  зустріч із потенційними інвесторами для її відбудови.

Ця лікарня зазнала масштабних руйнувань через ворожі обстріли. Пошкоджено усі корпуси медзакладу, зруйновано операційні та дороговартісна медична техніка. Попри це лікарня продовжує працювати. Будівельники вже завершили підготовчі роботи в операційному блоці та готуються відновлювати приміщення.

“Фундація Олени Зеленської виділила 600 тисяч євро на відновлення операційного блоку Ізюмської лікарні. Залучають донорів та інвесторів для комплексної відбудови лікарні”, — повідомили у ХОВА Олег Синєгубов.

Згідно з проєктом відновлення лікарні в Ізюмі, будівельники усуватимуть наслідки обстрілів, завершать роботи у корпусі, що тривалий час був довгобудом. У ХОВА кажуть, що це буде комплексна відбудова за сучасними будівельними нормами та побажаннями медперсоналу.

Розпочинається будівництво Ізюмської ЦМЛ Піщанської Богоматері Розпочинається будівництво Ізюмської ЦМЛ Піщанської Богоматері