Що буде з освітою в місті Ізюмі? Та по скільки и де будуть навчатися діти

Заступник міського голови Ізюма Володимир Мацокін. Січень 2023 року. Фото: Лариса Говина

Депутат Ізюмськоі міської ради, голова фракції партії «Слуга народу» в Ізюмській міській Раді Еллада Бахтіна нещодавно розповсюдила інформацію про «численні та системні порушення прав ВПО в Ізюмській міській територіальній громаді».

Дивно, що численні, за словами депутатки, звернення людей не були доведені ані до мене, як посадовця, що опікується питаннями соціального забезпечення, а ні до Управління соціального захисту населення Ізюмськоі міської ради, – розповідає Мацокін В.

Був обраний публічний формат доведення проблеми у ФБ з залученням високопосадовців. Я не заперечую проти обраного пані Елладою публічного формату і також ним скористаюсь, – продовжує розповідати Мацокін.

Цифри
Станом на 29.01.2024 року в Ізюмській міській ТГ зареєстровано 7382 особи зі статусом ВПО. З 25.11.2022 року по сьогоднішній день надійшло аж 7 (сім) скарг стосовно визначення права на статус ВПО. Ці сім скарг, зі змістом яких я ознайомився особисто, не носять абсолютно ніякогр системного характеру.

Таким чином така інформація є тільки у пані Бахтіной.

Тому я Мацокін В. В. публічно, через ФБ пропоную їй надати інформацію про «численні та системні правопорушення прав ВПО в Ізюмській міській ТГ» мені особисто, після отримання я обіцяю запропонувати начальнику Ізюмськоі міської ВА Валерію Марченку створити комісію, де кожна скарга буде ретельно досліджена.

Пані Бахтіна повинна бути у складі комісії. Робота комісії повинна бути висвітлена.

Інформацію пропоную надати за адресою: м. Ізюм, вул. Васильківського 4 до 15 години 01 лютого 2024 року.

Якщо інформація до цього часу не надійде – тоді дії пані Бахтіноі деструктивні, а розповсюджена інформація – безвідповідальний фейк.