Місто доплачує за воду, спожиту у місцевого КП
За електричну енергію спожиту в березні цього року Ізюмському КВ ВКП вдалося розрахуватися завдяки своєчасно прийнятим рішенням Ізюмської міської влади.
Економічно обґрунтовані тарифи на послуги підприємства значно більші від тих, за якими в даний час здійснюються нарахування за послуги водопостачання та водовідведення споживачам.
“Без фінансової підтримки місцевої влади водопостачання м. Ізюм було б під загрозою”, – розповіли в водоканалі.
Увага: Просимо споживачів послуг раціонально використовувати питну воду та своєчасно розраховуватись за отримані послуги.

Leave a Reply