Справу російського командира, який через ревнощі вбив жінку в Ізюмі, передали до судуДо суду  направлений обвинувальний акт щодо російського військового, який убив мирну мешканку під час окупації Ізюма.

Це командир батальйону по озброєнню військової частини 62892, військовослужбовцю 245-ого гвардійського мотострілкового полку ЗС РФ, – нагадли в Харківській обласній прокуратурі, пише Ізюм Інформаційний.

На початку березня 2022 року ЗС РФ окупували територію м. Ізюм Харківської області.

Нагадаємо, що у травні минулого року російські військові залицялись до 36-річної жінки. Окупанти бачили, що жінка ніяк не реагує на їх «компліменти», тому вирішили вигадати історії про те, що заберуть її до РФ задля «кращого життя».

Торік, 2 червня, жінка підійшла до штабу російських військовослужбовців: саме у цьому місці був WI-FI. Вона хотіла зателефонувати своєму брату з Івано-Франківської області.

Зі штабу вийшов 40-річний російський військовий, який почув українську мову від жінки. Він вийшов до неї з пістолетом иа вистрелив у груди. Потерпіла загинула на місці. Крім того, встановлено, що обвинувачений ревнував жінку до інших, при цьому маючи дружину у РФ.

Окупанта судитимуть заочно у Дзержинському районному суді м. Харкова.