Тіло розстріляного чоловіка ексгумували на ІзюмщиніНа тілі чоловіка знайшли чотири кульових поранення.

За попередньою версією слідства, 16 квітня мешканці села Співаківка (Ізюмський район) на трьох автівках намагались евакуюватись із зони бойових дій. Але окупанти відкрили вогонь.

За попередньою версією слідства, 16 квітня мешканці села Співаківка Ізюмського району на трьох автівках намагались евакуюватись із зони бойових дій. Одній машині вдалось виїхати, дві інші російські військові розстріляли впритул при виїзді із села. Попередньо, окупанти вели обстріл з автоматичної вогнепальної зброї — автоматів та кулеметів.

6 листопада слідчо-прокурорська група ексгумувала тіло 37-річного чоловіка — водія однієї з автівок. При його поверхневому огляді знайшли чотири кульових поранення: три в спину та ще одне — в область тазу. Наразі тіло загиблого чоловіка направили для проведення судово-медичної експертизи.

“Чотирьох людей врятували мешканці села, надавши їм медичну допомогу. Наразі встановлюються всі жертви від чергового злочину окупантів”, — поінформували у прокуратурі.

Досудове розслідування розпочали за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством).