Зрадницею виявилась 20-річна Діана Гвагвалія – мешканка Ізюмського району20-річній віце-чемпіонці світу з пауерліфтингу з села Байрак на Харківщині заочно повідомили про підозру за виправдовування агресії РФ проти України, вона втекла до росії, де публічно підтримала дії рф та виправдовувала їхні воєнні злочини.

Про це повідомила пресслужба обласної прокуратури.

Зрадницею виявилась 20-річна Діана Гвагвалія – мешканка Ізюмського району, вихованка Балаклійської ДЮСШ, призерка чемпіонату світу з пауерліфтингу.

Під час деокупації вона втекла з території Ізюмського району разом з окупантами і наразі переховується на території рф.

“У березні 2023 року, перебуваючи в росії, дівчина дала інтерв’ю кореспонденту пропагандистського ЗМІ “RT”, у якому виправдовувала російську агресію проти України. Вона вихваляла “піклування” російської влади про українських спортсменів, які переїхали до рф, висловлювала жаль, що їй довелося виступати на міжнародних змаганнях під українським прапором та сподівалася на захоплення Харківщини”, — йдеться у повідомленні.

До того ж, вона хизувалася своєю “посадою” у незаконних органах влади на окупованій території – “главного специалиста Савинского ТО ВГА Изюмского района Харьковской области”.

Це інтерв’ю було оприлюднене на інформаційних ресурсах, підконтрольних одному з російських пропагандистів – Олександру Малькевичу. Зокрема, трансляція відбувалась на російських телеканалах “Санкт-Петербург”, “ЗаТВ”, “ТНР”, російських інтернет-платформах відеохостингу та у соцмережах.

Підозрювану планують оголосити у розшук. Їй загрожує до восьми років позбавлення волі.