ЗСУ готуються у Харківській області до наступу військ рф: а росія контратакуєУ Харківській області розширюють систему оборонних споруд. Війська рф наступають, оборона ЗСУ тримається, але чи на довго.

На Слобожанському напрямку армія РФ зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність аби не допустити перекидання українських військ на загрозливі напрямки та нарощує щільність мінно-вибухових загороджень  вздовж державного кордону в Бєлгородській області.

Голова обласної адміністрації Олег Синєгубов в ефірі телемарафону повідомив, що зараз перейшли до третього етапу будівництва. Також неодноразово Президент України Володимир Зеленський заявляв, що такої потужної лінії оборони, як у Харківській області, немає в жодному іншому регіоні.

Фортифікації будують із 2022 року. Це залізобетонні укриття, протитанкові рови, бліндажі, “зуби дракона” (протитанкові бетонні піраміди) тощо. 

Кошти є, але загалом ця робота непроста, каже губернатор. Подекуди за 5 км від будмайданчиків уже розташовані позиції РФ. 

“Ми мобілізували всі ресурси, тому що для нас це завдання поки що №1”, – заявив Олег Синєгубов.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомляв, що на будівництво оборонних споруд у Харківській області виділили 3,9 млрд грн.