Посол України у Ватикані побував в місті ІзюміПосол України у Ватикані, Андрій Юраш, відвідав місто Ізюм 8 грудня 2022 року, де йому продемонстрировали процес роботи слідчих та експертів в місті.

Прокурори Ізюмської окружної прокуратури Харківської області розповіли, як документують воєнні злочини, вчинені російськими військовими, та показали, як виглядає місто після окупації, повідомила прес-служба Харківської обласної прокуратури.

Делегація побачила, як виглядає зруйнована окупантами міська рада та прилеглі будівлі на центральній площі міста, знищений вакуумною бомбою житловий будинок на вул. Першотравневій, де під час російської окупації, внаслідок ворожих ударів, загинуло більше 50 людей.

Також, правоохоронці показали Послу місце масового поховання, а також місця примусового утримання громадян України під час тимчасової окупації російськими військами міста Ізюм.

Посол України у Ватикані побував в місті Ізюмі Посол України у Ватикані побував в місті Ізюмі Посол України у Ватикані побував в місті ІзюміПосол України у Ватикані побував в місті Ізюмі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.