Жахливі наслідки обстрілу Ізюма: знищена школа, розбиті вікна у будинкахКомунальні служби міста Ізюма усувають наслідки атаки «Геранью», яка сталася вночі 27 березня.

З 3:10 до 3:28 27 березня три російські безпілотні літальні апарати «Герань» влучили у будівлю освітнього закладу – Ліцею №3 Ізюмської міської ради. Внаслідок атаки вибиті вікна в навколишніх будинках– близько 1,5 тисяч – у багатоповерховій та приватній забудівлі навколо навчального закладу. 

Завдяки злагодженій роботі підприємств та плідній співпраці з УВКБ ООН та Громадським об’єднанням ПРОЛІСКА усуваються наслідки атаки російського безпілотника.

Надаються будівельні матеріали для забиття вікон та пошкоджених балконів громадян через вибухову хвилю. Всі комунальні підприємства міста –  залучені до проведення робіт по консервації вибитих шибок у будівлях. Також комунальники встановили контейнер-бункер для збирання великогабаритних відходів, вивезення яких здійснюватиметься після повної ліквідації наслідків вибуху.

Обстеження будівель на наявність інших пошкоджень триває.

В подальшому мешканці житлових приміщень зможуть скористатися державною програмою ”єВідновлення” для ремонту свого пошкодженого майна.

Жахливі наслідки обстрілу Ізюма: знищена школа, розбиті вікна у будинках Жахливі наслідки обстрілу Ізюма: знищена школа, розбиті вікна у будинках Жахливі наслідки обстрілу Ізюма: знищена школа, розбиті вікна у будинках