Чоловіки звільняються, ховаються - тікають від військкоматів, але служити не бажаютьТЦК працюватимуть цілодобово. Роботу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки і вдень, і вночі дозволив Кабінет міністрівповідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Територіальні центри комплектації та соціальної підтримки ЗСУ тепер працюватимуть цілодобово.

Так, ТЦК зможуть цілодобово:

  • розглядати справи про адмінправопорушення та накладати адміністративні стягнення відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення;
  • організовувати з визначеною періодичністю проведення медичних оглядів та психологічних обстежень військово-лікарськими комісіями (ВЛК) військовозобовʼязаних і резервістів (для районних ТЦК та СП);
  • вести персонально-якісний облік призовників, військовозобовʼязаних та резервістів, облік транспортних засобів, що підлягають передачі ЗСУ та іншим військовим формуванням під час мобілізації та у воєнний час.

“Тепер прийом громадян до ТЦК та СП відбуватиметься цілодобово. Це стосується як персонально-якісного обліку призовників, так і обліку транспортних засобів. Цілодобовими також стануть медичні огляди та психологічні обстеження ВЛК. Крім того, ТЦК та СП отримали можливість цілодобово розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати стягнення”, — пише Мельничук.