Столи від Мебельок – на всі потреби і запитиМеблі різні в залежності від їх призначення. Так виділяють модулі для офісів, для комерційних приміщень і житлових. Але існує всередині кожної класифікації ще один розподіл в залежності від функціоналу. Так споживачам доступні шафи, крісла, ліжка, тумби. 

Але як показує практика, і експерти МебельОк готові це підтвердити, лідером серед всіх модулів були, є і залишаються столи. Саме ці конструкції купують частіше і це не дивно. Бо в одній квартирі може бути не один стіл, навіть не два, а в кожній кімнаті кілька. Не вірите? Оцініть фото запропонованих варіацій і ви зрозумієте, що стіл – то дуже багатогранна конструкція і вона може мати різні варіації не тільки в плані дизайну але і призначення. Тому і не дивно що в одній квартирі ви зустрінете столи: обідній, письмовий, кофейний, туалетний і це ще не повний перелік.

Вибір матеріалів не менш вражаючий

Для того щоб створювати конструкції на всі смаки і потреби, мануфактури використовують різні матеріали. Отже класика у вигляді столу з натурального дерева залишається класикою, але поряд з дерев’яними виробники пропонують столи з:

  • Скла;
  • Металу;
  • ДСП;
  • Штучного чи натурального каменю;
  • Пластику.

Всі ці матеріали використовуються як соло (стіл зі скляною стільницею і ніжками то вже не дивина), так і в різних комбінаціях. Навіщо цей асортимент? Для того щоб кожен споживач мав можливість підібрати стіл під визначений стиль інтер’єру. А буде це Модерн чи Лофт, Класика чи Індастріал або Хай Тек, кожен обере сам. Головне, що всі варіації доступні для придбання. Те саме стосується форми, розмірів, кольору, текстури.

Столи від Мебельок – на всі потреби і запитиСучасна меблева індустрія робить акцент на ергономіку і багатофункціональність. Як це відноситься до столів? Дуже просто, якщо говорити про ергономічність рішень, то, наприклад, письмові столи здатні “підлаштовуватися” під людину, її зріст та ін. Обідній стіл має властивість збільшуватись в розмірах в залежності від кількості гостей, яку треба згуртувати навколо святкової трапези. А кофейний столик може мати свої секрети у вигляді ніші для зберігання цукерок чи посуду.

Оцінити все це різноманіття моделей і конструкцій дозволяють фото і описи. Якщо самостійно зробити вибір не вдається, скористайтеся рекомендаціями консультантів MebelOk. Вони підкажуть, які моделі зараз в тренді в плані дизайну, допоможуть визначитися з конструкціями здатними “змінюватися” за розмірами, підберуть кращий варіант з урахуванням фінансових можливостей. До речі, вартість виробів залежить від багатьох параметрів. Але на вибір покупцям доступні столи як ексклюзивні та преміальні, та і в середньому сегменті і навіть із групи “бюджетних”. Саме тому купити стіл і навіть столи – не проблема ні в плані вибору, ні в плані вартості.