Вдала рибалка на карася вліткуЛітній сезон вважається самим стабільним для лову карася.

Незважаючи на те, що влітку у водоймі багато природної їжі, саме у літні дні можна зловити найбільший за весь рік трофей. Великий вплив надають і погодні умови. Затяжна негода, сильні дощі або гроза значно знижують харчову активність карася.

Перша половина червня не дуже продуктивні в плані хорошого улову. В цей час ще триває нерест і карась практично не годується. На гачок можуть потрапляти тільки молоді рибки, які не беруть участь в процесі розмноження. Особливістю карася є те, що він нереститься кілька разів за літо. До початку нересту, а потім і після нього починається справжній жор, коли карась може брати будь-яку наживку.

Вдала рибалка на карася вліткуДля вдалої риболовлі важливо правильно вибрати місце і час, т. к. ховаючись від спеки, карась постійно мігрує по водоймі. Найкращим місцем буде берегова лінія, на яку падає тінь від зростаючих дерев і прибережні хащі. Саме тут риба може клювати до тих пір, поки не закінчиться світловий день.

Рибалкам варто уникати тих місць, де поверхня води починає «цвісти» – на таких ділянках карась не водиться із-за недостатньої кількості кисню.