У Ізюмі почали вмикати освітлення вулицьУ зв’язку зі складною ситуацією в енергосистемі України та необхідністю зменшення навантаження на неї – змінює графік вуличного освітлення у місті Ізюмі. Про це повідомляє Ізюм Інформаційний.

А саме: Ввечері, згідно з графіком, першочергово буде увімкнено вуличне освітлення центру міста та прилеглі території.

  • з 16:00 освітлення громади вмикатимуть.
  • о 20:00 освітлення вимикатиметься повністю.

Після обстрілів енергетичної інфраструктури області, на вулицях міст і сіл через брак електроенергії довгий час не працювали ліхтарі через брак електроенергії. У Ізюмі поступово відновлюють вуличне освітлення.

Увага: Освітлення можуть вмикати вранці чи вдень для проведення ремонтних та діагностичних робіт.