У Ізюмі змінюється графік вуличного освітлення
У зв’язку зі складною ситуацією в енергосистемі України та необхідністю зменшення навантаження на неї – змінює графік вуличного освітлення у місті Ізюмі. Про це повідомляє Ізюм Інформаційний.
А саме: Ввечері, згідно з графіком, першочергово буде увімкнено вуличне освітлення центру міста та прилеглі території.
- з 16:00 освітлення громади вмикатимуть.
- о 20:00 освітлення вимикатиметься повністю.
Після обстрілів енергетичної інфраструктури області, на вулицях міст і сіл через брак електроенергії довгий час не працювали ліхтарі через брак електроенергії. У Ізюмі поступово відновлюють вуличне освітлення.
Увага: Освітлення можуть вмикати вранці чи вдень для проведення ремонтних та діагностичних робіт.

Leave a Reply