Стаціонарні відділення Укрпошти відкрили в Балаклії, Ізюмі, Куп’янськуУ 61% деокупованих населених пунктів Харківської області запрацювала «Укрпошта»

На Харківщині відновлюють видачу пенсій у звільнених від російської окупації районах, повідомив голова Харківської обласної військової обласної адміністрації..

У громадах працюють стаціонарні та мобільні відділення. Одне поштове відділення може обслуговувати до 6 населених пунктів, а одне пересувне відділення – до 14, розповів директор Харківської дирекції АТ «Укрпошта» Юрій Савченко.

Нагадаємо, раніше стаціонарні відділення Укрпошти відкрили в Балаклії, Ізюмі, Куп’янську тощо.

Загалом на обліку в Харківській області перебуває майже 730 тисяч отримувачів пенсійних виплат, з них на деокупованих територіях – 166 тисяч осіб.

«Відновили роботу сервісні центри Пенсійного фонду України у звільнених Балаклії, Ізюмі, Барвінковому Ізюмського району, Шевченковому, Куп’янську, Великому Бурлуці Куп’янського району, у Вовчанську Чугуївського району, у Дергачах Харківського району», – повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду в Харківській області Віктор Ачкасов.