Скільки коштує сало і м’ясо у Харківській області: ціни на ринкахСьогодні на ринках Харківської області можна знайти будь-які продовольчі товари. Ціни суттєво не відрізняються від більш віддалених від фронту регіонів. Хіба що м’ясо коштує дещо дорожче.

Хтось з ізюмчан купує м’ясце у найближчому з домом магазині, а хтось не уявляє вихідного без великих закупів на ринку. З початком війни місцеві гостро відчули, як здорожчали продукти. Особливо “кусаються” ціни на фрукти, овочі та крупи.

Наприклад, свиняча шия — 260 гривень за кілограм, задушка — 220-240 грн/кг, ребра — 210 грн/кг, ціни на сало стартують з 100 гривень за кілограм та доходять до 350 грн/кг.

В середньому на “Залізничному ринку” міста Ізюма за кілограм свинини просять 180-200 грн/кг. У м’ясному павільйоні товару небагато. З того, що є – трішки чистого сала і свинного м’яса.

Сало тут коштує від 100 гривень за кілограм. З м’ясцем обійдеться у 145-170 гривень. 

Продавчиня каже, за останні місяці ціни на м’ясо і сало майже не змінились. Принаймні у Харківській області. З війною значного подорожчання на ринку теж не було. 

Скільки коштує сало і м’ясо у Харківській області: ціни на ринках