Розстріл окупантами автоколони у смт БороваЗагинула внаслідок обстрілу росіянами цивільної колони в смт Борова.

У квітні минулого року пасажирський автобус, в якому перебувала жінка, розстріляли військові росії. З тілесними ушкодженнями пасажирку доставили до місцевої лікарні, де вона померла. Жінку поховали на території медичного закладу.

Трагедія сталась 14 квітня минулого року у Боровій. У той день російські військові розстріляли два евакуаційні автобуси з мирними мешканцями, які їхали до своїх домівок у Луганській області.

За словами заступника начальника слідчого управління – Колона перетинала перехрестя в смт Борова Харківської області, – розповів Дмитро Сойма. – Попереду з’явилася ворожа колона збройних сил російської федерації. Перші цивільні машини встигли перетнути перехрестя, а ті, хто були в кінці, два мікроавтобуси, були розстріляні військовими рф.

За інформацією слідства, на даний момент виявлено рештки 6 цивільних осіб, які поліція намагається ідентифікувати. На проведення судово-медичних експертиз потрібен час.

Жінка, яка перебувала в автобусі та була доставлена рятувальниками до місцевого медичного закладу, померла в лікарні. Її поховали на території медичного закладу. 1 лютого правоохоронці провели огляд місця поховання. Особа загиблої наразі встановлюється.

Тіло загиблої жінки направлено для проведення відповідних експертних досліджень.

Розстріл окупантами автоколони у смт Борова