Обстріл – 10 КАБів по Боровій. Росія лютує
Сьогодні, 18 лютого, у другій половині дня ворог завдав масованого удару по центральній частині Борівської громади.
Про це повідомили в Борівській селищній раді, пише Ізюм Інформаційний.
У період з 15-ї по 16-ту годину російські війська випустили по громаді близько 10 КАБів та обстріляли з РСЗВ. Внаслідок обстрілу пошкоджено електромережу, магістральну лінію інтернет-провайдера, ряд житлових будинків та господарські споруди. На щастя, обійшлося без жертв.
Через пошкодження електромережі було призупинено тепло- та водопостачання. Завдяки підключенню до резервних джерел живлення роботу водогону та подачу тепла в оселі вже відновили.
Частково вдалося відновити і електропостачання. Завтра працівники РЕМ продовжать роботи з ремонту лінії електропередач.

Leave a Reply