Постоянно пила и не кормила детей - на Изюмщине у матери изъяли четверых детей У багатодітній матері з Ізюмського району відібрали чотирьох малолітніх дітей. Зараз діти знаходяться в лікарні. Їх життю і здоров’ю нічого не загрожує. Як повідомили в нацполіціі, поскаржилися сусіди.

Звернення про неналежному догляді за дітьми і аморальний спосіб життя матері надійшло від небайдужих жителів села, де проживала сім’я.

Прибувши на місце, інспектор ювенальної превенції Ізюмського районного управління поліції спільно зі службою у справах дітей Савинської селищної ради та КУ Центром надання соціальних послуг виявили, що жінка була п’яна, в будинку панувала антисанітарія і безлад, не було ніякої їжі і запасів продуктів.

Сім’я вже перебувала на обліку в службі у справах дітей Савинської селищної ради.

Побачивши, в яких умовах утримувалися діти, правоохоронці вилучили з сім’ї двох хлопчиків 10 і 2 років і двох дівчаток 8 і 5 років.

За порушення чинного законодавства щодо матері складено адміністративний протокол за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.