Школьники заболевают гепатитом А - а причина заражения детей до сих пор неизвестнаяМенше ніж за місяць у Борівській школі захворіло четверо школярів.

Серед захворілих діти з 5-го класу “Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області ім. героя Радянського Союзу В. С. Колесника”, розташованого в смт. Боровий. Про це повідомили в лабцентрі МОЗ України.

Станом на 18 лютого у всіх хворих діагноз гострого вірусного гепатиту типу А, який підтверджений лабораторно.

Всі хворі госпіталізовані – один хворий до КНП ХОР “Обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні” і три хворих в інфекційне відділення КНП “Борівська центральна районна лікарня”, стан їх задовільний, діти отримують відповідне лікування – уточнили в організації.

З метою встановлення причин виникнення та можливих факторів передачі інфекції в зазначеному закладі та місцях проживання дітей проводиться епідеміологічне розслідування та комплекс протиепідемічних заходів (встановлення кола контактних осіб, медичний огляд, спостереження та обстеження контактних, заходи заключної та поточної дезінфекції, лабораторні дослідження проб питної води та ін.).