Поликлиника, Записаться на приём к семейному врачу в городе Изюме онлайнСьогодні, мешканка Ізюма, поділилася своїми враженнями про медичну реформу в нашому місті. Без корвалолу не обійтися …

Ізюмська мед реформа !!!

Сьогодні, 10 липня, прийшов час сходити в поліклініку на прийом до сімейного лікаря. Прийшла по запису свого часу, без запізнень – розповідає Олена – Але …. Вже зібралася черга і майже на годину змістився запис. Комп’ютери не тягнуть … Постійні збої, зриви … слабкий інтернет, документ отримати хворому, це треба дуже довго чекати … Без корвалолу не обійтися … ось і у мене підскочив тиск, хоча прийшла з іншого приводу.

Доктор, Дрозд ІН, з ангельським терпінням …

– Я б такого прийому не витримала. Обслуговуючи хворого, вона благально поглядала на комп’ютерну техніку, яку давно пора викинути на брухт … Черга, вже натовп людей, хворих людей, які чекають на документи для обслуговування, дозволу, підтвердження і т. п. !!!!

Хочу звернутися до міської влади. Перш за все, це повинно вирішуватися на місцях – продовжує Олена.

Перш, ніж починати мед реформу – встановіть в поліклініці мережу комп’ютерів, які не будуть списані з ….., а сьогоднішнього покоління, почищені, високошвидкісні …. Щоб була одиниця, яка обслуговувала їх постійно, в будь-яку хвилину, з нормальною зарплатою.

Ми живемо в 21 столітті !!! Про яку Європу може бути мова ???? Впевнена, що шановний мер почує і дізнається про цю проблему, і вживе заходів.

Дуже прошу, припиніть знущатися над хворими і лікарями.

P.S. Тепер, прийшла додому з тиском, зробила укол і майже забулася !!! Боже !!! Спаси наш рід від недосконалих реформ …

Олена Галкіна