Жителі у Ізюмському районі, Оскільської ТГ отримують гроші по 6600 грн від МОМВиплата 6600 грн від МОМ: почали отримувати у Ізюмському районі, Оскільської ТГ. Вже в друге жителі Харківської області отримають допомогу в розмірі 6 600 гривень на одну людину. Про це повідомили в сільраді.

Ізюмчані отримують по 6600 грн від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Гроші виплачують українцям у рамках Меморандуму про взаєморозуміння, яке підписало Міністерство соціальної політики.

“Програма грошової допомоги від УВКБ ООН — це додаткова підтримка місцевих жителів, які постраждали від війни та окупації”.

У Ізюмі почали отримувати гроші 6600 грн: деталіЖителі с. Капитолівка і с. Діброва Оскільської ТГ можуть отримати, 4 жовтня 2023 року з 11 до 13 години на відділенні “УКРПОШТА” грошову допомогу 6600 від МОМ. Видача буде від літери А до Л (прізвище). Кошти можна отримати протягом місяця, в робочі дні пошти, – йдеться в повідомленні.

Для отримання грошової допомоги громадянам необхідно при собі мати паспорт громадянина України.

Маломобільним громадянам, які не можуть самостійно прийти до відділення Укрпошти, грошову допомогу принесе додому листоноша.