Управление соцзащиты с 8 января будет работать в ограниченном режимеВсім субсідіантам на Ізюмщині призначать субсидію з травня 2021 року, незалежно від місяця подачі нової заяви.

Субсідіанти повинні подати нову заяву на отримання житлової субсидії та декларації протягом п’яти місяців. Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики.

“Для чого вводиться нова декларація. Ситуація, яка склалася в системі нарахування субсидій, вона до цього моменту дозволяла враховувати ті доходи, які фактично держава могла бачити. Тобто це змінні файли Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду і так далі. Декларування вводиться для того, щоб громадяни добровільно в деклараціях прописали ті доходи, які не може бачити державу “, – говорить директор департаменту соцзахисту.

Знайти бланки заяв і декларацій для друку можна тут. Їх потрібно заповнити та надіслати до органів соціального захисту населення, уповноважених осіб або виконавчих органів.

З 1 травня всі виплати по субсидіях будуть здійснюватися тільки у грошовій формі. Виняток передбачено лише для осіб, які отримуватимуть через поштові відділення, це особи з інвалідністю 1 групи, особи, які за висновком лікарських комісій визнані недієздатними, особи, які досягли 80-річного віку, а також одержувачі державної соціальної допомоги, отримують допомогу замість пенсій.