Рахунок за газ не відповідає показанням лічильника що робитиЖителі Харківської області у липні отримали дві платіжки за розподіл газу.

З 1 липня 2023 року розподіл природного газу на території Харківської області забезпечує Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України». Відповідно, оплата послуг розподілу газу за липень здійснюється новому оператору ГРМ – Харківській філії ТОВ «Газорозподільні мережі України», про це повідомили в компанії.

Рахунки на розподіл газу за липень, з реквізитами нового оператора мереж, вже доставлені споживачам природного газу. Також клієнти Газмереж можуть завантажити електронний рахунок, зареєструвавши особистий кабінет на сайті.

Одночасно споживачі, що мають неоплачену заборгованість за послуги розподілу газу перед АТ «Харківгаз», яка утворилась до 01.07.2023 р., у липні отримали рахунки на оплату боргу від Харківгазу.

Таким чином, споживачі, які станом на 01.07.2023 р. повністю оплатили за розподіл газу і не мають боргів, отримали лише один рахунок на поточну оплату послуг за липень від Харківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України». Споживачі, які мають неоплачену заборгованість, отримали два рахунки: на оплату боргу від АТ «Харківгаз» та на оплату послуг за липень від Харківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».