Пляжі для купання у Ізюмському районі відкривати не плануютьВнаслідок військової агресії російських окупантів проти України, водойми та узбережжя Сіверського Донця мають значне забруднення вибухонебезпечними предмети, які становлять смертельну загрозу життю та здоров’ю населення.

Наразі заборонено функціонування зон відпочинку на берегах річок, ставків на територіях Ізюмської, Борівської, Балаклійської, Лозівської, Первомайської, Близнюківської, Біляївської, Олексіївської, Дергачівської та Мереф’янської територіальних громад.

Комісія з питань ТЕБ та НС Харківської міської ради наразі теж не рекомендує населенню відвідування рекреаційних зон поблизу водоймищ на території міста.

Водночас у Харківській області готуються до відкриття 5 пляжів в смт. Безлюдівка: «Білий пляж» (вул. Харківська), пляж «НЕБО» (вул. Нагірна, 57), аквапарк «Олександра» (вул. Чайковського, 210-Д), пляж «АГАТ» (вул. Полунична, 187) та пляж «Kosa Beach» (вул. Нагірна, 49), а також пляжі у Зміївській, Краснокутській громадах та смт. Пісочин.

Довідково: Чотири пляжі у селищі Безлюдівка Харківської області, які планували підготувати до купального сезону цього літа, за результатами перевірки 30 травня не відповідали санітарним вимогам, тому не отримали дозволів на офіційне відкриття, повідомляють в облуправлінні Держпродспоживслужби.

Всього лабораторним контролем охоплено 13 пляжів на території м. Харкова та області.

Перелік цих пляжів розміщено тут: