Ізюм стає комфортним та привабливим для проживання (світлини)Комунальники та волонтери впорядковують дитячі майданчики по просп. Незалежності та в центральному парку та по всьому місту.

Адже це є місцем, де діти проводять багато часу, тому дуже важливо забезпечити їх безпеку, комфорт, можливість активно гратися, розвиватися та спілкуватися. Чистота, порядок, безпека гойдалок на майданчику допомагають створити сприятливу атмосферу для розвитку дітей, – розповіли в КП “Благоустрій міста Ізюма“.

Діти – наше майбутнє. Нехай їм буде комфортно і безпечно бавитись.

Готуємо клумби у місті Ізюмі для висадки квітів.

Навіть коли війна зруйнувала наші будинки і позбавила нас багатьох речей, ми не повинні забувати про красу природи навколо нас.

“Також почали висадку дерев в парку, косимо газонну траву та поливаємо троянди, які завжди милують око ізюмчан”, – розповідає Олександр Михайлович.

Квіти та дерева – це символ життя, надії і відродження.

Ізюм стає комфортним та привабливим для проживання (світлини) Ізюм стає комфортним та привабливим для проживання (світлини) Ізюм стає комфортним та привабливим для проживання (світлини) Ізюм стає комфортним та привабливим для проживання (світлини) Ізюм стає комфортним та привабливим для проживання (світлини) Ізюм стає комфортним та привабливим для проживання (світлини)