Железнодорожный вокзал в городе Изюме - ИсторияУ 1910 році в північній частині міста з’явився в Ізюмі залізничний вокзал.

Відстань від залізничного вокзалу м. Ізюма до м. Харьков становить 139 км.

У той же час через місто була прокладена одна з найважливіших віток залізниці України – магістраль Північно-Донецької залізниці, що з’єднала важливі промислові центри країни.

Під час Другої світової війни будівлю вокзалу було зруйновано. З 1949 року по 1952 рік за проектом архітектора Росихина був побудований новий вокзал.

Железнодорожный вокзал в городе Изюме - ИсторияУ 1957 році від Харкова до Мерефи пішли перші приміські електропоїзди. Харківська електричка стала початком втілення в життя плану електрифікації Південної залізниці. У 1960-1961 роках було електрифіковано приміські ділянки Люботин-Харків, Харків-Лосєве, Основа-Червоний Лиман (Донецької залізниці).

У 2012 році, залізничники побудували фактично новий вокзал. Від колишнього будинку, зведеного в 1950 році, залишилися тільки несучі конструкції. Було збережено і відреставровано оригінальне ліплення, що надає вокзалу Ізюм впізнаваності і неповторний вигляд.

В ході реконструкції вокзалу Ізюм проведено перепланування внутрішніх приміщень, повністю замінені системи опалення, водопостачання та водовідведення, а також виконано влаштування систем вентиляції та кондиціонування.

Після реконструкції на вокзалі працюють два зали очікування (в т. ч. підвищеної комфортності), кімната для пасажирів з дітьми, кімната відпочинку для осіб з обмеженими фізичними можливостями, медпункт, кімната поліції.

Расписание электричек с ж/д вокзала города ИзюмаКрім трьох кас, де оформляється проїзд пасажирів в будь-якому напрямку, організована робота дикторської і довідкової. У всіх приміщеннях встановлені нові енергозберігаючі світильники, сучасні меблі, вікна прикрашають оригінальні штори.

На вокзалі були відремонтовані інші об’єкти станційної інфраструктури. Зокрема, проведено ремонт шляхів, реконструйовано три пасажирські платформи, при цьому для зручності пасажирів їх довжина була збільшена. Капітально відремонтовано пішохідний міст. Покладені нові пішохідні переходи із залізобетонних плит. Відремонтовано пост ЕЦ, упорядкована територія і т.д.

Расписание движения поездов дальнего следования через станцию Изюм